Historia Hempsy

Hempsy to wspólny projekt ludzi z Polski i Stanów Zjednoczonych. Łączy nas miłość do psów oraz chęć tworzenia produktów, które są naprawdę przyjazne środowisku. Efektem naszej pracy są m.in. akcesoria dla psów, które są naturalne, a jednocześnie powstają w sposób, który nie ma negatywnego wpływu na przyrodę.

Materiałem, który idealnie nadaje się do tworzenia akcesoriów Hempsy, są włókna roślinne. Nie mają wpływu na delikatną skórę zwierzęcia, są neutralne pod względem alergicznym, a równocześnie cechuje je wysoka wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. 

Surowce, których używamy, uprawiane są w sposób ekologiczny. Do ich uprawy potrzeba również znacznie mniej wody niż w przypadku bawełny, a samo ich uprawianie poprawia znacznie stan gleby. Włókna naturalne nie są w żaden sposób traktowane chemią – dlatego możesz śmiało dawać np. wykonany z nich gryzak do zabawy psu bez obawy o jakiekolwiek negatywne konsekwencje zdrowotne.

Wszystkie akcesoria i zabawki dla psów wykonujemy ręcznie, w Polsce. Nie tylko wspieramy w ten sposób środowisko, ale również lokalnych rzemieślników, a Ty masz pewność, że każdy nabyty u nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju i wykonany z sercem!

Dodaj komentarz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies