Tworzymy
w 100% naturalne,
ekologiczne psie akcesoria. 

Sprawdź Hempsy

HEMPSY

Zmieniamy Psi Świat z Plastikowego na Naturalny. 

Poznaj naszą hempsy Family

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Poznaj Nas!

Sfrustrowani brakiem dostępnych produktów dla psów o zrównoważonym pochodzeniu, postanowiliśmy działać i założyliśmy Hempsy.

Nasza misja to zamiana produktów dla psów z plastikowych na takie, które są wykonane z włókien naturalnych. 

Obecnie, jako młodzi rodzice, staramy się eliminować zbędny plastik z życia naszej rodziny. Kupując czy współpracując z Hempsy, wspierasz przyszłość opartą na materiałach odnawialnych. Dziękujemy Ci za to i działamy dalej. Zawsze naturalnie!

 

Ania i Mike Klepacz 

 

 

Hempsy. Psie Akcesoria wykonane w 100% z włókien naturalnych. 

39.99 

Naturalne Zabawki Dla Psów

Naturalna Zabawka dla Psa – Duża

79.99 99.99 
49.99 
84.99 109.99 

Szelki

Szelki Guard

84.99 109.99 

Naturalne Zabawki Dla Psów

Naturalna Zabawka Dla Psów – Mała

34.99 41.99 
55.99 

psie opinie o hempsy

”Dzięki smyczy HEMPSY spacery z naszym psem to przyjemność 🙂 Uwielbiamy ją”

– Bedi

FAQ

Z czego są zrobione produkty HEMPSY?

Akcesoria dla psów HEMPSY są zrobione w 100% z włókien roślinnych z dodatkiem elementów metalowych lub plastikowych. Szelki, obroże, niektóre smycze szyjemy z ściśle utkanej taśmy konopnej. Zabawki i 2 metrowe smycze są wykonane z liny konopnej.

Jakie właściwości mają akcesoria HEMPSY?

Dzięki roślinnej naturze naszych produktów, możecie być pewni, że dajecie wszystko co najlepsze swoim psom. Akcesoria dla psów HEMPSY mają działanie antybakteryjne i są hipoalergiczne, odpowiednie nawet dla ekstremalnie wrażliwej skóry. Wasz pies już nigdy nie będzie się drapał przez szelki czy obroże. 

Czy produkty HEMPSY nadają się dla każdego psa?

Zdecydowanie! To od Was zależy, w co wyposażycie swojego pupila. Zadbajcie o to aby obroże czy szelki były przyjazne naszej planecie, a dodatkowo super wytrzymałe. Jeżeli Wasz towarzysz potrzebuje specjalnego traktowania i nie mieści się w naszej rozmiarówce, piszcie do nas. Zaletą produkcji lokalnej jest to, że zawsze możemy uszyć coś na miarę.